Mały-Wielki dom

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Wygodny, praktyczny dom wielkości niewielkiego mieszkania!

Małe jest Wielkie

42m2+antresola – idealna propozycja dla ludzi marzących o własnym domu, lecz dysponujących niewielkimi funduszami.
Przestronny miniaturowy dom dla dwojga lub trojga: dla młodego małżeństwa lub dla samotnego rodzica z dzieckiem.
Powierzchnia zabudowy: 56 m2
Minimalne wymiary działki: 14m x 15m!

Małe jest Praktyczne

Mały dom to niskie koszty utrzymania.
W tym domku nie ma grzejników – na całym parterze rozprowadzone jest ogrzewanie podłogowe – to najlepsze rozwiązanie, by zapewnić komfort cieplny w wysokich pomieszczeniach. Antresola ogrzewana jest ciepłym powietrzem podnoszącym się z parteru.
Leżąca na parterze betonowa posadzka jest przytulniejsza i efektowniejsza niż tradycyjne kafle, przy tym równie dobrze przewodzi ciepło.

Małe jest Wygodne

Duży, wysoki salon z dyskretnie ulokowanym aneksem kuchennym, wielkości blisko 30 m2 (to prawie 75% powierzchni parteru!) zapewnia wygodę i poczucie przestrzeni.
Antresola w kształcie litery L pozwala na wyodrębnienie dwóch osobnych „pokojów” otwartych na salon, w razie potrzeby oddzielanych od niego zasłonami:
1) dla rodziców – mieści wygodne szerokie łóżko, pojemny wielofunkcyjny regał (zaprojektowany specjalnie dla tego wnętrza) oraz duże biurko na komputer,
2) dla dziecka – część sypialniana oddzielona ścianą od salonu, przechodzi się z niej do niewielkiej, ale pojemnej garderoby (przesuwane drzwi za szafką nocną);  kącik zabaw otwarty na część dzienną.
– Lokalizacja dolnej garderoby pomiędzy wiatrołapem a łazienką pozwala na wygodny dostęp do niej wtedy, kiedy jest najbardziej potrzebna. Ta niewielka przestrzeń łączy w sobie kilka funkcji:
  • schowka oraz szafy na buty i ubrania wierzchnie – dzięki temu nie ma potrzeby wstawiania dodatkowych mebli do wiatrołapu.
  • dwufunkcyjnego kotła gazowego (ogrzewanie i ciepła woda).
  • bieliźniarki i szafy na ubrania – bezpośrednie połączenie z łazienką niezwykle usprawnia i umila codzienną garderobę.
  • pralni i suszarni – ubrania pierze się i przechowuje w tym samym miejscu, co eliminuje konieczność przenoszenia stert brudnej/czystej odzieży tam i z powrotem.
Reklamy