Kto się boi czarnej ściany? / Blackboard wall

Za moich czasów czarna ściana była symbolem zbuntowanych, heavy metalowych nastolatków, dziś nikogo nie dziwi w pokojach małych, słodkich dzieciaczków. Niektóre mamy, pomne swoich czasów, mogą mieć pewne opory, ale przecież nie my! My uwielbiamy czarne ściano-tablice. Szczególnie takie, jak w pokoju zabaw, który Kirsten Krason przygotowała w piwnicy dla swoich dzieci.

kirstenkrason_0032

Miękkie, kolorowe pufy, teatrzyk kukiełkowy i garderoba kostiumów dla małych aktorów, wielka tablica do mazania kredą oraz przeurocza rodzina szopów zamieszkująca indiańskie tipi, do tego wygodny stół do rysunków, otoczony zestawem kolorowych krzeseł tworzą przestrzeń, w której każde dziecko z rozkoszą odda się kreatywnej zabawie.kirstenkrason_0003kirstenkrason_0040 kirstenkrason_0045 kirstenkrason_0059kirstenkrason_0025 kirstenkrason_0019 kirstenkrason_0024 kirstenkrason_0013 kirstenkrason_0217 kirstenkrason_0153

Meble, zabawki i akcesoria pochodzą ze sklepu The Land of Nod, więcej zdjęć pokoju możecie zobaczyć na blogu Katrin 6th Street Design School.

Reklamy

3 komentarze do “Kto się boi czarnej ściany? / Blackboard wall

  1. Podobają mi się takie czarne ściany. Boję się tylko, że trzeba przy nich ciągle sprzątać – o ile pamiętam ze szkoły pod tablicą ciągle było pełno kredowego pyłu. Jakie są wasze doświadczenia?

      • I ona naprawdę nie pyli!? No pięknie, tak to jest z wiedzą wyniesioną ze szkoły – tylko utrudnia życie. Kiedy pomyślę, że już dawno mogłabym mieć tablicową ścianę… Heh, dobrze, że o tym napisałaś. Dzięki!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s